Kādēļ nodarbības notiek karstā telpā?
Jogas zālē esošais karstais, mitrais gaiss sasilda ķermeni un visas muskuļu grupas. Vingrojot karstumā, ķermenis kļūst lokanāks daudz ātrāk, nekā vingrojot istabas temperatūrā. Tāpat tiek maksimāli samazināta traumu gūšanas iespēja. Izpildot vingrinājumus karstā telpā, ķermenis pastiprināti svīst un no organisma izdalās kaitīgās vielas, tādējādi uzlabojot veselību un pašsajūtu.

Kādi ir Bikrama jogas ieguvumi?
Regulāri nodarbojoties ar Bikrama jogu – vismaz trīs reizes nedēļā, rezultāti tiek sasniegti apbrīnojami īsā laikā:
- nostiprinās visa ķermeņa muskulatūra;
- palielinās fiziskais spēks un izturība;
- samazinās stress;
- mazinās traumu radītais diskomforts un
- hronisko slimību radītās problēmas;
- samazinās svars;
- uzlabojas pašsajūta un veselība;
- paplašinās savu spēju robežas;
- paaugstinās koncentrēšanās spējas;
- atjaunojas un uzkrājas enerģijas rezerves.
Neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa Bikrama joga būs patiess izaicinājums Jūsu organismam! Katra poza ietver sevī spēka, stiepšanās vai līdzsvara elementus. Regulāri nodarbojoties ar jogu, Jūsu ķermenis būtiski mainīsies – samazināsies tauku slānis, parādīsies muskuļu reljefs, tonuss un spēks. Veids, kā Bikrama joga spēj mainīt Jūsu ķermeni, ir unikāls, un to nespēj sniegt neviens cits sporta veids!

Kādu apģērbu izvēlēties nodarbībām?
Apģērbam jābūt vieglam, elpojošam un elastīgam, lai tajā būtu ērti vingrot. Sievietēm vispiemērotākais ir piegulošs krekliņš un šorti vai kapri legingi. Vīriešiem vispiemērotākie ir šorti, T krekls nav obligāts. Jogas apģērbu, kas radīts speciāli karstās jogas nodarbībām, var iegādāties arī studijas veikaliņā.

Kā vislabāk sagatavoties nodarbībai?
Izvēlieties nodarbībai vispiemērotāko laiku un piesakiet savu apmeklējumu administratorei vai reģistrējieties internetā. Ierodieties laikus, līdzi ņemot divus dvieļus (vienu nodarbībai, otru dušai) un jogas paklājiņu. Gan dvieļus, gan paklājiņu iespējams izīrēt studijā.
Ieteicams izdzert ne mazāk kā 2-3 litrus ūdens dienā, it īpaši, ja ar Bikrama jogu nodarbojaties nesen.