Pirmā Bikram jogas studija Baltijas valstīs - Bikram Yoga Riga - tika atvērta 2011. gada 12.aprīlī Lāčplēša ielā 52/54
 

Mūsu studijā strādā tikai sertificēti Bikrama jogas pasniedzēji no Latvijas, ASV, Zviedrijas, Izraēlas, Spānijas un citām valstīm. Lai iegūtu sertifikātu, pasniedzēji pabeiguši intensīvu apmācību Bikrama jogas izveidotāja Bikrama Čaudrija un viņa ilggadējo, pieredzējušo pasniedzēju virsvadībā. Bikrama pasniedzēji apguvuši arī anatomiju un jogas filozofiju. Bikrama joga ir viņu dzīvesveids.

Pasniedzēji regulāri piedalās Bikrama jogas semināros visā pasaulē. Viņi arvien padziļina savas zināšanas un pieredzi, lai nodotu to tālāk cilvēkiem, kuri vēlas apgūt Bikrama jogu. Pasniedzēju personīgā pieredze apliecina, ka Bikrama joga palīdz atbrīvoties no dažādām slimībām un uzlabo cilvēka dzīves kvalitāti. Ikviena pasniedzēja dzīves aicinājums un misija ir palīdzēt cilvēkiem izjust Bikrama jogas pozitīvo iedarbību uz garu, prātu un ķermeni.

Visu, kas vajadzīgs karstās jogas nodarbībai, iespējams gan izīrēt, gan iegādāties studijas veikaliņā. Bikram Yoga Riga strādā septiņas dienas nedēļā – arī nedēļas nogalēs. Jūs esat gaidīti vienmēr!