Kā pieteikties nodarbībai?
Lai nodrošinātu sev vietu nodarbību zālē, laikus piesakieties nodarbībai internetā, telefoniski vai atsūtot elektronisko vēstuli. Pieteikšanās tiek pārtraukta 15 minūtes pirms nodarbības sākuma. Nodarbības ilgums ir 90 minūtes.

Vai pirms nodarbības ieteicams ēst?
Atturieties no ēšanas vismaz 2 - 3 stundas pirms nodarbības sākuma.

Cik daudz ūdens jāizdzer pirms nodarbības un tās laikā?
Pirms nodarbības iesakām izdzert 1 līdz 2 litrus ūdens. Pirmo nodarbību laikā Jūs izdzersiet ievērojamu daudzumu ūdens 1 līdz 2 litrus, taču ar laiku ūdens patēriņš samazināsies, līdz Jūs vairs nejutīsiet vajadzību lietot ūdeni nodarbības laikā. Dzeramo ūdeni var paņemt līdzi vai iegādāties studijā.

Kā kompensēt „izsvīstās” uzturvielas?
Lai kompensētu svīstot zaudētās uzturvielas un šķidrumu, iesakām papildus lietot elektrolītu dzērienus, kas satur nātrija un kālija sāļus. Tie papildinās un atjaunos elektrolītu līmeni organismā.

Kas jāņem līdzi uz nodarbību?
Jums būs vajadzīgi divi dvieļi – viens jogas nodarbībai, otrs dušai – un jogas paklājiņš. Dvieļus un paklājiņus var izīrēt vai iegādāties studijā. Nodarbības laikā pastiprināti svīdīsiet, tāpēc iesakām izvēlēties vieglu, elpojošu un sviedrus uzsūcošu sporta tērpu. Tērpus, kas radīti īpaši karstās jogas nodarbībām, var iegādāties studijas veikaliņā.

Kurš jāinformē par veselības stāvokli?
Pirms nodarbības pie studijas administratores jāaizpilda īpaša anketa par savu veselības stāvokli. Noteikti informējiet pasniedzēju, ja Jums ir kādas veselības problēmas, piemēram, senas vai nesenas traumas, augsts asinsspiediens, nesen pārciesta operācija. Lūdzam informēt pasniedzēju, ja lietojat kādus medikamentus. Sievietēm, kuras pirms grūtniecības iestāšanās nav nodarbojušās ar Bikrama jogu, šīs nodarbības nav ieteicamas.

Ko darīt, ja nodarbības laikā kļūst slikti?
Ja nodarbības laikā sareibst galva, mierīgi atgulieties uz jogas paklājiņa un mazliet atpūtieties. Nav ieteicams atstāt nodarbību telpu pat uz īsu brīdi. Iespējams, jutīsiet nelielu nespēku vai galvassāpes, ko izraisa no organisma izvadītie toksīni. To var novērst, lietojot pietiekamu daudzumu ūdens, kā arī minerālvielas saturošus šķidrumus (piemēram, sporta dzērienus).

Ko iesākt, ja neizdotas izpildīt visus vingrinājumus?
Joga ir prakse, kas tiek pilnveidota visa mūža garumā. Nav svarīgi mēģināt izpildīt visas pozas perfekti. Galvenais ir censties šajos vingrinājumos sajust savas spējas un pakāpeniski kāpināt slodzi, sekojot pasniedzēja norādījumiem. Ar katru nākamo apmeklējumu arvien dziļāk izpratīsiet savu spēju robežas un arvien labāk izjutīsiet sava spēka rezerves. Pamazām Bikrama jogas nodarbības sagādās arvien lielāku baudu un gandarījumu!

Kāpēc vienas nodarbības šķiet vieglākas, citas – grūtākas?
Katra jogas nodarbība ir nedaudz atšķirīga, jo katru dienu atšķiras Jūsu emocionālais un fiziskais stāvoklis. Nevajadzētu pārvērst vingrinājumu izpildi par rutīnu, bet vienmēr no jauna ieklausīties sevī un savās izjūtās. Atsevišķi vingrojumi dažreiz ir viegli izpildāmi, savukārt citreiz tie nepadodas tik labi, un tas ir normāli. Joga nav mehānisks process, bet gan darbs ar sevi, savu ķermeni un savu būtību visas dzīves garumā.