Bikram Yoga Riga aicina transformēt sevi un savu personību tikai 30 dienās, pieņemot unikālu 30 dienu izaicinājumu kopā ar Life Coach un NHL Stenlija kausa ieguvēju Džeiku Gercenu (Jake Goertzen) no ASV.

                 

Izaicinājuma laikā 01.03. - 31.03. Džeiks iedvesmos dalībniekus, vadīs seminārus un nodarbības. Semināru grafiks tiks publicēts tuvākajā laikā. Izaicinājuma mērķis - 30 dienu laikā apmeklēt 30 Bikram jogas nodarbības kādā no Bikram Yoga Rigastudijām. Nav nozīmes, cik daudz nodarbības tu apmeklēsi, taču tavu ikdienu papildinās arvien vairāk jogas nodarbību. Tu izjutīsi rezultātus - labāks miegs, labāka veselība, labāka pašsajūta, kā arī iegūsi labāku fizisko formu un sagatavotību. Šīs nav sacensības! Šis ir izaicinājums! Šī ir iespēja pārvarēt savas spēju robežas un darīt vairāk nekā parasti, iegūstot pozitīvu ietekmi uz veselību un pašsajūtu. Īpaši pārsteigumi no BikramYogaRiga visa mēneša garumā, kā arī katram dalībniekam motivējošs Bikram Yoga 2016.gada kalendārs ar dāvanu kartēm, kuras varēs izmantot arī KOMBUCHA Veselības studijā!

Lai iegūtu balvas, ir jāiztur 30 dienas pēc kārtas, apmeklējot jogas nodarbības Bikram Yoga Rigastudijās un atzīmējoties speciālā sarakstā. 30 dienu izaicinājuma abonoments maksā 79 EUR, tas jāaktivizē 2016.gada 1.martā un ir derīgs līdz 2016.gada 1.aprīlim.Šī ir iespēja pārvarēt savas spēju robežas un darīt vairāk nekā parasti, iegūstot pozitīvu ietekmi uz veselību.