Jau 2. decembrī aicinām Tevi uz pirmo Bikram jogas maratona nakti!

Tas ir brīdis, kad vēlamies izaicināt tieši Tavu ķermeni un prātu uz vēl nebijušu piedzīvojumu, ļauties plūstošajam jogas baudījumam 3 nodarbību garumā. 

Sāksim ar 90 min nodarbību, turpināsim ar 60 min nodarbību un noslēgsim posmu ar 90 min nodarbību. Katrā nodarbībā karstumu zālē samazināsim par 2 grādiem! :)

Izturīgākos sagaida afterparty ar fantastiskām atlaidēm un loteriju. Atlaides apjoms abonementiem un jogas aksesuāriem atkarīgs no Taviem centieniem! Apmeklēta 1 nodarbība – 10% atlaide, 2 nodarbības – 20% atlaide, 3 nodarbības – 30% atlaide! Loterijas galvenā balva Kombucha vitalitātes programma veselam mēnesim. Loterijā piedalās tikai tie, kas apmeklējuši visas 3 nodarbības.

Dalības maksa tikai 15 EUR! Tiem, kuriem spēkā abonements, droši var doties uz pirmo nodarbību, bet lai piedalītos pārējās, jāiemaksā dalības maksa 15 EUR apmēra.

Piesakies zvanot 26 531 111 vai rakstot riga@bikramyoga.lv. Bikram jogas maratona nakts norisināsies Lāčplēša ielas 52/54 studijā! Pieejama arī bezmaksas stāvvieta.

Īpašas balvas tiem, kuri apmeklēs mūs pirmo reizi! :)

Nodarbības vadīs Jānis, Alicja un Ilze.